23 Ekim 2011

D.I.Y

çok zarif bir saç modeli denemeye değer :)
here is one of the most elegant hair styles. it is easy to try it.from this website click here / yararlandığımız web sitesi için tık tık

4 yorum:

 1. Birkaç hafta önce bir arkadaşımın düğünü vardı Ankara'da. İstanbul'dan elbiselerimi takılarımı yüklendim gittim ama en önemli hadise olan saç konusunda işim şansa kalmıştı. Tam olarak bu posttaki gibi bir topuz istedim tanımadığım kuaförden ve adam çok iyi anladığını söyleyerek girişti saçlarıma..sonuçta muazzez abacı gibi çıktım ortaya:(( birazını bozdurup düzelttirdim ama yeniden yaptıracak vaktim yoktu. benim için tam bi felaketti, bu kadar kolay olduğunu bilseydim kendim yapardım, peh.

  YanıtlaSil
 2. Karadut cok samimi bir sekilde paylasmissin yasadigin olayi oncelikle cok tesekkur ederiz :) biz de gordumuzde pek sevdik cunku cok sade ama hos bir model gercekten, takipte kalmaya devam et cunku sac modelleri ile ilgili postlarimiz devam edecek :)

  YanıtlaSil
 3. If only I weren't hopeless with hair, I would so try to make this happen. I fear that it would be a giant fail if I did it.

  YanıtlaSil
 4. don't be hopeless sarah you should try :)

  YanıtlaSil